Moji rodiče mě naučili mít rád sám sebe a být spokojený s tím, co mám a kým jsem. Díky jejich dobrým radám mohu ostatní dělat také šťastné. Moji přátelé jsou všichni milí a laskaví ... Jsem na ně hrdá.

NS-LogoBlanc.png

Moje tělo potřebuje spoustu zeleniny, aby se správně vyvíjelo. Miluji ovoce, zeleninu a ořechy, stejně jako malí tvorové, kteří žijí v mém lese. Jídlo mi dodává energii a dělá mě šťastnou!

Rostliny a stromy naplňují můj pokoj úžasnou přírodní vůní. Mám ráda všechny roční období. Ráda pozoruji, jak se pupeny proměňují v listy... a zabarvují se a padají dolů na zemi. Je krásné být svědkem tohoto koloběhu života. Je to pro mě tak uklidňující.

Přítel

Láska

Tvoření

Často chodím na procházky do lesa, ráda tam relaxuji, dýchám čerstvý vzduch a hledám vhodné dřevo, které mohu použít k výrobě dřevěných sošek. Miluji vyřezávání dřeva. Vyřezávám z něj květiny a různé postavičky.

Tělo

Mysl

Ráda objímám stromy, které nacházím, když chodím po lese. Když objímám pažemi silné kmeny, cítím, jak jejich energie proudí do mého těla. Jejich síla mě vždy neskutečně uklidňuje.

Elana je můj malý milovaný mazlíček, chodí se mnou všude. Můžu se na ni vždy spolehnout a ona se vždy může spolehnout vždy na mě. Ráda se o ni starám a dělám všechno, co ji na očích vidím. Krmím ji, kartáčuji ji a mazlím se s ní. Potom je spokojená a lásku mi vrací.

Domov

  • Facebook
  • Instagram

TWEEN TEAM INC.
CP 301 St-Bruno, St-Bruno (Québec) Canada  J3V 5B8

Tween Team Logo

Grafika, ilustrace, návrhy produktů a obalů jsou chráněny autorskými právy © 2018 Tween Team Inc. Všechna práva vyhrazena.

  • Facebook
  • Instagram