NS-LogoBlanc.png

Žiji ve vesmírném oblaku se všemi mými přáteli. Je mi s nimi moc dobře. Ráda však trávím svůj čas i  ve svém barevném pokojíčku. Všechno, co mě obklopuje, je vyplněno barevným světlem Polárky. Dokonce mám svoji vlastní duhu - skluzavku, kterou se mohu sklouznout ven! Měli byste přijít a vidět to!

Domov

Přítel

Láska

Když jdu v noci spát, přemýšlím o nejdůležitějších událostech, které se přes den udály. Když potom poděkuji za všechny zážitky, usínám s úsměvem na tváři.

Tvoření

Ráda zapisuji své myšlenky do mého malého zápisníčku. Píši o své radosti a taky o svém smutku, o mých pochybnostech a o nejtajnějších přáních. Někdy vytvářím příběhy, ve kterých se dějí bláznivé věci. Přináším světlo do života, píši texty k písním nebo také krátké básně. Svůj malý zápisníček nosím všude s sebou.

Tělo

Pusťte si svoji oblíbenou píseň a nechejte své ruce a nohy, nechť se pohybují do rytmu. Hudba tvé tělo povede. Zavři oči a nechej se jí vést. Tancuj pro sebe, tancuj pro zábavu. Tanec tě udělá šťastnou!

Mysl

Když můžu tvořit, jsem šťastná. Když maluji, píši nebo skládám, nevnímám čas - jakoby neexistoval. V té chvíli dávám průchod své představivosti. Ráda tvořím nové vesmíry. Vyjadřuji tak, kdo jsem a sdílím vše se svými přáteli.

Moje milá kamarádka Aura je jedinečná. Když jsem s ní, cítím naše propojení, cítím se klidná a soustředěná. Její dotek je magický! Je plná světla, lásky a života. Jsem šťastná, že můžeme být přítelkyně!

  • Facebook
  • Instagram

TWEEN TEAM INC.
CP 301 St-Bruno, St-Bruno (Québec) Canada  J3V 5B8

Tween Team Logo

Grafika, ilustrace, návrhy produktů a obalů jsou chráněny autorskými právy © 2018 Tween Team Inc. Všechna práva vyhrazena.

  • Facebook
  • Instagram