NS-LogoBlanc.png

Žiji na obloze společně s dalšími hvězdami…ale přitahuje mě být obklopena krásami oceánu. Ráda usínám v této rozkošné velké mušli. Můj vesmír zdobí vodní rostliny a zvířata. Uklidňuje mě, když je pozoruji, potom se vždy zasním! Věř ve své sny. 

Domov

Přítel

Moje malá Octavia je jedna z nejlegračnějších bytostí, jaké znám. Má osm nožiček, se kterými mě lechtá a já se potom nemůžu přestat smát.  Smích je v životě velmi důležitý. Ve skutečnosti je smích esencí šťastného života.

Láska

Kdykoli vidím malou hvězdu, která uhasíná, protože je smutná, snažím se zjistit, co se jí stalo. Ráda pomáhám druhým, aby se cítili lépe. Dělá mě to šťastnou. Láska je bezrozměrná, vezmi si, kolik potřebuješ. Díky lásce má náš život smysl. Proč žít bez lásky, když nám tolik dává?

Tvoření

Zpívala jsem snad ještě dřív než jsem začala mluvit. Mám velmi vyvinutý sluch. Když jsem sama v přírodě, zpívám si nahlas. Nejšťastnější jsem, když mohu zpívat společně se svými přáteli.

Tělo

Protahuj své tělo, kdykoliv je to jen možné. Ať už před nebo po fyzickém výkonu, po probuzení nebo když dlouho sedíš. Díky těmto jednoduchým pohybům se vždy skvěle uvolním a znovu nastartuji moje tělo! Sleduj, jak se rozcvičuje moje přítelkyně Octavie!

Mysl

Když se trápím a moje myšlenky odbíhají stále jinam, trvá mi několik minut než se uklidním a soustředím se. Někdy si pustím vážnou hudbu, někdy mi stačí vnímat vlastní dech.

 

Především se snažím zaměřit se chvíli sama na sebe a na mé bezprostřední okolí. Pak jsem klidnější a připravená na cokoliv!

  • Facebook
  • Instagram

TWEEN TEAM INC.
CP 301 St-Bruno, St-Bruno (Québec) Canada  J3V 5B8

Tween Team Logo

Grafika, ilustrace, návrhy produktů a obalů jsou chráněny autorskými právy © 2018 Tween Team Inc. Všechna práva vyhrazena.

  • Facebook
  • Instagram