Zacvič si se Stellou - nabij své tělo a uvolni mysl. Zkus napodobit její pozice. Snaž se udržet v každé pozici po dobu 10 sekund. Trénuj denně nebo vždy, když budeš cítit, že se potřebuješ nabít pozitivní vesmírnou energií!

NS-LogoBlanc.png

Jsi krásná a jedinečná, stejně jako hvězda zářící na obloze. V celém vesmíru není nikdo jako ty a to je to, co tě dělá tak úžasnou. Vždy se měj ráda a nikdy nedopusť, aby v tobě vyhasla tvá hvězda!

Díky svým dlouhým vesmírným vlasům mohu být sama sebou. Buď jedinečná, vytvoř si svůj vlastní styl. A nezapomeň jít za svým cílem, úspěch tě nemine.

Přítel

Láska

Tvoření

Tělo

Mysl

Správné dýchání je pro mě velmi důležité. Posaď se a relaxuj se mnou. Zhluboka se nadechni a potom pomalinku vydechuj. Toto cvičení dělej vždy, když se budeš cítit ve stresu nebo pokud pocítíš jakoukoliv úzkost. Společně najdeme řešení na jakýkoliv problém.

Můj domov se nachází v srdci velkého vesmírného mraku. Tam, kde hvězdy září po celý den i noc. Voda, rostliny a vůbec všichni tvorové, kteří zde žijí, jsou jako zrcadlo. Odrážejí nesmírnou krásu a ta tvoří nekonečné hvězdné nebe. Navštiv toto místo ve svém snu! Věř, že vesmír ti stále naslouchá!

Domov

Stella je moje nejlepší přítelkyně, je rozkošná, je kouzelná! S ní je možné všechno. Vyzývá mě, abych se nikdy ničeho nevzdávala! Je tak milá!  Naše přátelství je skutečně hvězdné!

  • Facebook
  • Instagram

TWEEN TEAM INC.
CP 301 St-Bruno, St-Bruno (Québec) Canada  J3V 5B8

Tween Team Logo

Grafika, ilustrace, návrhy produktů a obalů jsou chráněny autorskými právy © 2018 Tween Team Inc. Všechna práva vyhrazena.

  • Facebook
  • Instagram